Angelika Noga

Instruktor fitness, Trener personalny

Angelika ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu treningu oraz odżywiania w takich szkołach jak Profi fitness School, Open Mind School, Euro Fitness School. Treningi prowadzi dla wszystkich bez względu na stopień zaawansowania. Treningi ogólnorozwojowe, biegowe. Sama jest zawodniczką i może pochwalić się sporymi sukcesami: -Zwycięstwo w biegu 6-godzinnym w Barcelonie – ustanowienie drugiego wyniku Polski w kategorii W23 w 2022r. -Zwycięstwo w Chilly Chilli w Stanach Zjednoczonych. -Trzecie miejsce podczas Salute INC w Stanach Zjednoczonych. -Czwarte miejsce podczas Run in Como we Włoszech. 👉Aktualnie według krajowego rankingu RTM – elita krajowa B‼️👏🏻👏🏻 👉Najdłuższy dystans jaki przebiegła to 67,920km biegając po stadionie. 👉Obecnie wynik Angeliki w biegu 6h jest 11 w Europie, 2 w Polsce w kategorii W23‼️

Denis Gagon

Trener personalny

Żaneta Siwiec

Trener personalny, Instruktor fitness

Angelika Niedośpiał-Jóźwiak

Instruktor fitness

Marcelina Grzędowska

Instruktor fitness

Grażyna Kozień

Instruktor fitness

Gosia Barańska

Instruktor fitness

Joanna Herok

Instruktor fitness

Asia Biczak

Instruktor fitness

Asia posiada uprawnienia instruktora: ➡️Zumby Fitness, ➡️Zumby Kids, ➡️Fitness i nowoczesnych form sportowych, ➡️instruktora tańca ⭐️Zumbę oraz zajęcia Latinodancefit prowadzi od 5 lat. ⭐️Na codzień tańczy Salsę, Bachate i Reggaeton w Bielskich szkołach tańca. ⭐️Ponadto prowadzi zajęcia tańca i Zumbę dla dzieci w Ognisku Pracy Pozaszkolnej.

Monika Niemczyk

Instruktor fitness

Monika od 2016 jest nauczycielem Jogi z certyfikatem Międzynarodowego Centrum Sivananda Joga Vedanta o nr 39531. Praktykuje jogę od 10 lat uczestnicząc w różnych warsztatach dotyczących asan i medytacji. Prowadzi zajęcia z łącząc klasyczną Hatha-Jogę wg Sivanandy z elementami powięziowymi i szkołą B.K.S. Iyengara.

Paulina Kruczała

Instruktor fitness

Magdalena Sordyl

Instruktor fitness, trener personalny